پیشنهاد های شگفت انگیز
کفش زنانه
کفش بچه گانه
صندل زنانه
کفش مردانه

رمز موفقیت آدم های بزرگ

استیو جابز در مورد رمز موقیت خودش اینطور میگه: که…

 انتظارات و توقعات بسیار بالای من از دنیا آنچنان زیاد بودن که من یک لحظه از پا نه ایستادم و فقط به دنبال هدف خودم در حرکت بودم. . او خود و اطرافیانش را به چالش می کشید تا آنها هوشمندانه تر عمل کنند و نیز طولانی تر هم کار کنند و سختتر از هر زمانی بتوانند از پس کار های بزرگ بر بیایند. آنها باید بتوانند هر چیزی را که به آن ایمان داشته باشند انجام دهند.

رمز موفقیت آدم های بزرگ

 رمز موفقیت آدم های بزرگ از نظر استیو جابز چیه؟

 

 به عقیده استیو جابز رمز موفقیت آدم های بزرگ به قدرت سوال کردن بستگی بسیار زیادی داشت. جابز معتقد بود آینده چیزی است که همه ما می توانیم روی آن اثر بگذاریم. و شاید مهمتر از آن، استیو جابز به قدرت اساسی خود باوری – و استفاده از این باور برای ایجاد انگیزه و الهام بخش اعتقاد داشت. همانطور که جابز گفت: شما نمی توانید به واقعیت نقاط حقیقی را به آینده وصل کنید. شما فقط می توانید به گذشته برگردید و از گذشته عبرت بگیرید.

بنابراین باید اعتماد داشته باشید که نقاط به نوعی در آینده شما به هم آمیخته خواهند شد. شما باید به چیزی اعتماد کنید – به قلب خود، سرنوشت، زندگی، کارما، و یا هر چیز دیگری. این رویکرد هرگز من را ناامید نکرد و همه چیز را در زندگی من تغییر داد.

یکی از بزرگترین دلایلی که بسیاری از ما برای رسیدن به یک هدف بزرگ تصمیم نمی گیریم این است که فکر می کنیم ابتدا باید یک برنامه جامع و با جزئیات کامل ایجاد کنیم، برنامه ای که در آن هر مرحله ترسیم شده باشد، هر نقطه عطفی مشخص شود – جایی که موفقیت از قبل تعیین شده است. اما از آنجایی که ما آن نوع برنامه را نداریم  پس نمی توانیم انتظار خط صعودی از پیشرفت را در نظر داشته باشیم. زیرا ایجاد آن نوع برنامه اساساً غیرممکن است. و بنابراین ما هرگز شروع کننده نخواهیم بود.

چطور میشه یک آدم موفق بود؟

 رمز موفقیت آدمهای بزرگ در گرو کار و تلاش بسیار بالای اونها قرار داره ، جابز می دانست که برنامه ها هرگز کامل نیستند. آنها فقط در آینده می توانند کامل شوند. در اینجا چیزی که باید اتفاق بیفتد بالاخره اتفاق خواهد افتاد. افرادی که در نهایت به موفقیت دست پیدا می کنند با تلاش کردن شروع می کنند. برخی از آنها موفق می شوند و برخی شکست می خورند. آنها از آن موفقیت ها و آن شکست ها درس می گیرند.

همچنین بخوانید:

رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن!

 

و در طول مسیر فرصت های خود را برای پیشرفت خود غنیمت می شمارند. اگر می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید؟ اگر می خواهید سلامت و تناسب اندام خود را بهبود ببخشید؟ اگر می خواهید شغل خود را تغییر دهید؟ می‌بایست مراحل اولیه را مشخص کنید. مهمترین رمز موفقیت آدمهای بزرگ این است که آنها به خودشان اعتماد میکنند. اعتماد کنید که چرا که متوجه خواهید شد که چگونه واکنش نشان دهید و چگونه به موانع و چالش ها پاسخ دهید. اعتماد کنید که برای این تجربه های گران عاقل تر خواهید شد.

 اطمینان داشته باشید که ماهرتر، با تجربه تر و مرتبط تر خواهید شد. به اندازه کافی چیزها را امتحان کنید، از هر موفقیت و هر شکستی درس بگیرید، و به مرور زمان تمام مهارت ها، دانش و تجربه مورد نیاز خود را خواهید داشت. شما هرگز نمی توانید تضمین کنید که همیشه موفق خواهید شد.

اما وقتی هرگز روی خود شرط بندی نمی کنید و چیز جدیدی را امتحان نمی کنید، قطعاً می توانید تضمین کنید که هرگز موفق نخواهید شد. مطمئن باشید که نقطه ها روزی به هم متصل خواهند شد. باور کنید که نقطه ها روزی به هم متصل خواهند شد. در این میان، زندگی شما نیز به همان نسبت بسیار قشنگ تر و در عین حال هیجان انگیز تر قبل خواهد شد و همچنین خیلی سرگرم کننده تر.

بله… رمز موفقیت آدمهای بزرگ در این است….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...