پیشنهاد های شگفت انگیز
کفش زنانه
کفش بچه گانه
صندل زنانه
کفش مردانه

 

 اگر اهل خلاقیت هستید، کفش های پارچه ای خود را به راحتی می توانید به یک بوم نقاشی زیبا تبدیل کنید. شما می توانید یک جفت کفش سفید خسته کننده را به چیزی واقعاً چشم نواز تبدیل کنید. با این حال، رنگ آمیزی کفش های پارچه ای نیاز به تلاش دارد: قبل از شروع، می خواهید طراحی خود را کامل کنید، مواد خود را آماده کنید و یک فضای کاری تمیز ایجاد کنید. برای اینکه رنگ بی نظیری در کمد لباس خود داشته باشید، یک جفت کفش بردارید و خلاقیت خود را آزاد کنید.

1-رسم اشکال هندسی. مثلث ها، مربع ها، قیچی ها و خطوط را ترسیم کنید. با اندازه ها و شکل های مختلف آزمایش کنید. خلاقیت به خرج دهید: اشکال عجیب و غریب مانند ذوزنقه یا هشت ضلعی را امتحان کنید تا طرح خود را جذاب کنید. قبل از کشیدن کفش، روی یک تکه کاغذ تمرین کنید. به این ترتیب، شما برای طراحی نهایی آماده خواهید شد. خطوط خود را تغییر دهید قیچی ها، خطوط نقطه چین یا چرخش ایجاد کنید. هرچه خطوط شما پررنگ تر باشد، بهتر است.

2-خطوط راه راه یا نقطه پولکا بکشید. تصمیم بگیرید که ضخیم یا نازک می خواهید و می خواهید چقدر بزرگ باشند. اگر اندازه هر نقطه یا خط یکسان باشد، الگوها بهتر به نظر می رسند. رسم نقطه روی کاغذ را تمرین کنید. وقتی آماده شدید، شروع به کشیدن نقطه یا خطوط روی کفش خود کنید.

3-طراحی پیچیده تری ایجاد کنید. برای اولین پروژه خود، ساده شروع کنید، سپس طرح های پیچیده تری را امتحان کنید، زمانی که به نقاشی دست زدید. تم های طبیعت روی کفش های پارچه ای زیبا به نظر می رسند. درختان، گل ها و حیوانات مورد علاقه خود را بکشید. یا اگر طرفدار کتاب، فیلم یا سریال خاصی هستید، سعی کنید شخصیت ها را روی کفش خود بکشید. کاراکترهای کارتونی به دلیل طراحی مسطح و ساده، بهترین عملکرد را دارند. رنگ اسپلتر می تواند به کفش های شما طراحی وحشی بدهد.

4-طرح خود را روی کاغذ ترسیم کنید. اگر می توانید چیزی را روی یک طرح صاف بکشید، می توانید آن را روی یک کفش بکشید.از کاغذ به عنوان تخته تمرین خود استفاده کنید و طرح خود را به روش های مختلف بکشید. آزمایش را ادامه دهید تا زمانی که از نقاشی خود کاملاً راضی شوید. تا زمانی که طرح خود را به پایان نرسانید روی کفش های خود نکشید. تمرین طرح های خود می تواند خسته کننده به نظر برسد، اما اگر از قبل برنامه ریزی کرده باشید، از اشتباهات طولانی مدت بیشتری جلوگیری خواهید کرد.

5-طرح رنگ خود را انتخاب کنید. در طرح های طراحی خود رنگ کنید و آزمایش کنید که چه رنگ هایی با هم خوب به نظر می رسند. از ایجاد الگوهای رنگی که با هم تضاد دارند یا از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر به نظر نمی رسند، خودداری کنید. هنگامی که رنگ های خود را انتخاب کردید، طرح نهایی را ایجاد کنید و آن را رنگ آمیزی کنید. آخرین طرح شما طرح شما خواهد بود در حالی که کفش های خود را رنگ می کنید. برای برجسته کردن رنگ ها، رنگ های مکمل را در کنار یکدیگر قرار دهید. این باعث می شود هر دو رنگ در مقایسه روشن تر به نظر برسند

6-طرح خود را روی کفش بکشید. ابتدا طرح خود را با مداد ترسیم کنید تا در صورت نیاز بتوانید آن را پاک کنید. سپس، با استفاده از یک خودکار یا نشانگر پارچه ای با نوک ریز، طرح خود را ردیابی کنید. برای جلوگیری از هرگونه اشتباه، از یک طرح کلی جسورانه و واضح در هنگام نقاشی قدردانی خواهید کرد.[3] اگر به توانایی های هنری خود اطمینان ندارید، از شابلون استفاده کنید. شابلون ها اغلب در فروشگاه های صنایع دستی در دسترس هستند. در صورت تمایل می توانید استنسیل خود را نیز ایجاد کنید.[4]

7-قسمت هایی را که می خواهید رنگ نشده را با نوار نقاش بپوشانید. اگر هر یک از قسمت های طراحی شما سفید است، آنها را روی نوار نقاش بکشید، طرح را ببرید و نوار را روی کفش قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...